Najciekawsze funkcje nowoczesnych telewizorów ze Smart Hub

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Najciekawsze funkcje nowoczesnych telewizorów ze Smart Hub

Materiał Klienta

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Nowoczesne telewizory stały się wyborem nr 1 wśród polskich użytkowników. Inteligentne funkcje, dostęp do internetu i setki aplikacji do pobrania sprawiają, że nikt nie wyobraża sobie już powrotu do tradycyjnego TV! Przyszła pora, abyś poznał kolejną wersję nowoczesnych telewizorów, czyli modeli ze Smart Hub. Jakie funkcje oferują i jakie mają zalety? Sprawdź!

Smart Hub a Smart TV — podstawowe różnice

Zanim przejdziemy do najciekawszego punktu artykułu, czyli funkcji Smart, musimy wyjaśnić, czym właściwie jest Smart Hub, a czym jest Smart tV.

Smart TV — co to znaczy?

Smart TV to nowa generacja inteligentnych telewizorów, które dają Ci możliwość surfowania po sieci i korzystania z zasobów online. Wbudowane aplikacje czy inteligentne funkcje dla graczy sprawiają, że te telewizory nie służą już tylko do oglądania telewizji naziemnej i cyfrowej. Ich możliwości są naprawdę ogromne.

Czym jest Smart Hub?

Z kolei Smart Hub to autorskie rozwiązanie firmy Samsung, która zdecydowała się stworzyć intuicyjny i wygodny system o dodatkowych funkcjach. Dzięki niemu obsługa telewizorów Smart staje się jeszcze szybsza, prostsza i bardziej komfortowa.

Jak wygląda Smart Hub?

Smart Hub pełni również funkcję nakładki graficznej, która wpływa na to, jak ostatecznie prezentuje się system operacyjny Tizen.

 

Przykładowo, w menu głównym znajdziesz listę najczęściej używanych przez Ciebie aplikacji, dzięki czemu masz błyskawiczny dostęp do treści, z których korzystasz najczęściej. Dodatkowo możesz tę listę również personalizować, dzięki czemu telewizor dopasowuje się do Twoich preferencji!

 

To jednak nie wszystko! Pod najczęściej używanymi aplikacjami znajdziesz również listę proponowanych seriali, filmów i filmików, które mogą Ci przypaść do gustu. Nie musisz więc uruchamiać aplikacji —  możesz to zrobić z poziomu menu głównego!

Jakie zalety mają telewizory Smart z funkcją Smart Hub?

Na pewno co nieco słyszałeś, jakie funkcje Smart TV w telewizorze są najpopularniejsze. Sprawdźmy jednak, jak te same funkcje wypadają w połączeniu z technologią Smart Hub. Oto najważniejsze zalety tych modeli:

  • Wygodny dostęp do wszystkich aplikacji — Smart Hub to inuicyjny interfejs, a co za tym idzie, zyskujesz szybki dostęp do interesujących Cię aplikacji. Co więcej, system Tizen oferuje ich aż 500, dzięki czemu możesz przebierać w aplikacjach do woli.
  • Intuicyjne sterowanie innymi urządzeniami — jeśli interesujesz się inteligentnym domem, na pewno wiesz, jak ważne jest posiadanie dostępu do wszystkich urządzeń z poziomu jednej aplikacji. Smart Hub jest kompatybilny ze SmartThings, dzięki czemu możesz korzystać z niej do sterowania sprzętem smart.
  • Boczne menu z jeszcze wygodniejszym dostępem do funkcji — Smart Hub oferuje również dodatkowe menu boczne, dzięki któremu szybko włączysz konsolę, wybierzesz odpowiedni tryb obrazu lub uruchomisz platformę Workspace. To proste i intuicyjne.

 

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*