Redakcja

O portalu

Portal boo.pl to miejsce dla wszystkich osób, które poszukują różnych inspiracji z zakresu szeroko pojętego stylu życia. Podpowiemy Ci, jakie trendy królują w modzie i urodzie, jak skutecznie dbać o zdrowie oraz wykorzystać swój wolny czas. Z nami urządzisz wymarzony dom i ogród oraz polecisz na najlepsze wakacje. Nie zabraknie również porad dla fanów motoryzacji i technologii. BOO to styl życia, jaki najbardziej lubisz!

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

 

Redaktor naczelny

Weronika Misiuk

Autorka licznych artykułów o tematyce lifestylowej. Prywatnie miłośniczka muzyki alternatywnej oraz kultury skandynawskiej.

Zespół redakcyjny

Martyna Świerc

Z wykształcenia internacjolog i ekonomista. Z zamiłowania twórca treści i pochłaniacz książek. Interesuje się aranżacją wnętrz, podróżami i kulinariami.

Anna Dobrut

Od 2010 roku zajmuje się tworzeniem unikalnej treści, również zgodnej z zasadami SEO. Ukończyła studia licencjackie na kierunku filologia polska ze specjalnością redakcyjno-wydawniczą. Prowadzi firmę Hero-Writer, specjalizującą się w tworzeniu treści dla sklepów internetowych i blogów.

Kamil Michaluk

Z wykształcenia historyk i ekonomista, który właśnie kończy pracę nad doktoratem. Redaguje teksty na potrzeby ogólnopolskich tytułów z zakresu biznesu i kultury, jak również życia codziennego.

Joanna Nowak

Absolwentka filologii polskiej oraz dziennikarstwa sportowego. Jej pasje to siatkówka, współczesna literatura polska i historia prasy sportowej.

Karolina Baworowska

Dwujęzyczna copywriterka z wieloletnim stażem, która uwielbia podróże, koty, a także życie poza miastem. Multiinstrumentalistka, która pełni funkcję basistki, organistki, a także flecistki w kilku projektach muzycznych. Absolwentka filologii angielskiej i pasjonatka żeglarstwa.

Magdalena Gardias

Ciekawa świata, najnowszymi trendami i wydarzeniami w dziedzinie mody. Codziennie odkrywa nowe pasje i zainteresowania, nie lubi się nudzić. Studiowała filologię polską, skąd wyciągnęła miłość do języka polskiego. Od dwóch lat zajmuje się pisaniem tekstów.