Funkcjonalne i stylowe baterie umywalkowe Grohe Essence – dlaczego warto?

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Funkcjonalne i stylowe baterie umywalkowe Grohe Essence – dlaczego warto?

Źródło: materiał od klienta

Przy wyborze baterii umywalkowych trzeba wziąć pod uwagę wiele aspektów, zarówno tych praktycznych, które pozwolą nam na jej wygodne użytkowanie, jak i wizualnych, związanych z designem baterii. Oferta produktów w zakresie armatury jest naprawdę spora, jednak wśród nich znaleźć można prawdziwe perełki, do których z pewnością zalicza się bateria Grohe Essence. Na czym polega jej wyjątkowość i dlaczego warto ją wybrać?

Nowoczesna technologia w pięknej formie

Armatura powinna być przede wszystkim praktyczna i taka właśnie jest bateria umywalkowa Grohe Essence, co równocześnie nie przeszkadza jej być piękną i stylową. Niemieckiemu producentowi udało się połączyć szereg niezwykle przydatnych funkcji z eleganckim wyglądem, tworząc doskonałą fuzję nowoczesnej technologii i przepięknego wzornictwa.

W ten sposób otrzymujemy baterię wyposażoną w obrotową wylewkę o uniwersalnej długości, zaopatrzoną w regulowany perlator, głowicę ceramiczną i ogranicznik temperatury, pokrytą specjalną powłoką chromowaną StarLight, odporną na uszkodzenia i zabrudzenia, która gwarantuje piękny wygląd baterii przez wiele lat. Ponadto w zestawie znajdują się wszystkie niezbędne do montażu baterii elementy – w tym odpływowy zestaw z pociąganym drążkiem, co zapewnia w pełni komfortowe użytkowanie armatury.

Przy czym warto zauważyć, że regulowany perlator pozwala na wprowadzenie znacznych oszczędności w zakresie zużycia wody, bez strat w postaci jakości uzyskanego strumienia. Możliwe jest to za sprawą specjalnej technologi spieniania, która pozwala zachować jej silny strumień przy zmniejszonej ilości wody.

Grohe Essence, czyli prawdziwa esencja stylu

Bateria Grohe Essence to nie tylko technologie, ale także niezwykle dopracowane wzornictwo. W tym przypadku mamy do czynienia z geometrycznymi kształtami oferowanymi w wysublimowanej formie. Bateria ta odznacza się nowoczesnym designem i eleganckim wykonaniem. Jest wyposażona w mieszacz, a jej optymalna wysokość sprawia, że doskonale nadaje się zarówno w zastosowaniu jako armatura łazienkowa, jak i kuchenna.

Przy czym można ją montować zarówno bezpośrednio do umywalki, jak i do blatu. Daje to olbrzymie możliwości aranżacyjne. A optymalna wysokość pozwala na jej połączenie także z nowoczesnymi umywalkami wolnostojącymi. Na tym zalety baterii Grohe Essence jeszcze się nie kończą. Jakie jeszcze niespodzianki przygotował nam jej producent?

Prosty montaż baterii

Każdą baterię, niezależnie od tego, czy jest ona umywalkowa, czy ścienna, trzeba zamontować. I bardzo często niezbędna jest do tego pomoc fachowca, ale nie w przypadku baterii umywalkowej Grohe Essence. Jak na niemiecką markę przystało, producent i tutaj postawił na rozwiązanie jak najbardziej praktyczne i komfortowe, dzięki któremu możliwy jest samodzielny i przede wszystkim szybki oraz prosty montaż baterii. Pozwala na to specjalnie opracowany system instalacyjny Grohe QuickFix Plus umożliwiający montaż baterii w kilku krokach przy zastosowaniu minimalnej liczby narzędzi.

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*