Rajstopy w sprayu — hit czy kit?

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Rajstopy w sprayu — hit czy kit?

Zdjęcie główne: The Lazy Artist Gallery/pexels.com

Rajstopy w sprayu to nic innego jak fluid do nóg. Pozwalają one zakryć wszystkie niedoskonałości takie jak np. pajączki czy zasinienia. Poprawnie zaaplikowane rajstopy w sprayu nie pozostawiają żadnych smug na skórze i zdecydowanie ułatwiają życie wielu kobietom. Sprawdź jak je stosować i jaki produkt wybrać!

Rajstopy w sprayu działają tak, jak podkład używany do makijażu twarzy — wyrównują koloryt skóry i w kilka sekund zakrywają wszystkie niedoskonałości. Ich dodatkowym atutem jest to, że po ich użyciu skóra wygląda na opaloną! Zdecydowanie największą popularnością cieszą się latem, kiedy chcemy zrezygnować z klasycznych rajstop a uzyskać podobny efekt.

Działanie rajstop w sprayu

Głównym zadaniem rajstop w sprayu jest ujednolicenie kolorytu skóry i ukrycie wszelkich niedoskonałości. Dodatkowo mają działanie opalizujące, ze względu na zawarte w nich drobinki brązujące. Jeśli zależy Ci również na odrobinie błysku, na rynku dostępne są także rajstopy w sprayu z mieniącymi się drobinkami!

Ważne jest, aby poprawnie dobrać kolor rajstop w sprayu, podobnie jak robimy to w przypadku zakupu rajstop klasycznych. Najczęściej możemy spotkać się z dwoma wariantami kolorystycznymi — do jasnej i ciemnej karnacji.

Jak je stosować?

Rajstopy w sprayu są bardzo proste do aplikowania, natomiast ważne jest poprawne przygotowanie skóry. Nogi powinny być dokładnie wydepilowane i nawilżone, aby produkt wyglądał idealnie i był jak najtrwalszy. Najlepszym rozwiązaniem jest, aby pozbyć się włosków na wieczór przed większym wyjściem i nałożyć balsam nawilżający. Następnego dnia wystarczy tylko obmyć nogi wodą, porządnie osuszyć i zastosować rajstopy w sprayu.

Z odległości ok. 15/20 cm spryskujemy skórę nóg, nie zapominając o kolanach i stopach. Ważne jest, aby aplikować produkt równomiernie — w ten sposób unikniemy powstawania plam. W razie potrzeby można dodatkowo rozprowadzić produkt dłońmi. Po zaaplikowaniu produktu należy odczekać kilka minut, aby nie wetrzeć rajstop w ubranie.

Rajstopy w sprayu — jakie są najlepsze?

Sally Hansen Airbrush Legs

Najlepszą opinią kobiet, cieszą się rajstopy w sprayu firmy Sally Hansen Airbrush Legs. Jako jedni z niewielu oferują 4 odcienie — jasny, neutralny, jasnobrązowy i ciemnobrązowy. Kryją niedoskonałości takie jak pajączki, siniaki i małe blizny. Co więcej, mają działanie rozświetlające i są naprawdę łatwe w aplikacji. Ich cena waha się pomiędzy 25-30 zł.

Venus LEG MAKE UP

Rajstopy w sprayu marki Venus są zdecydowanie bardzo łatwo dostępnym produktem, ponieważ możemy go znaleźć w prawie każdej drogerii. Firma Venus oferuje 2 warianty kolorystyczne rajstop — dla jasnej i ciemnej karnacji. Producent zapewnia o wodoodporności, dlatego nie trzeba się martwić o powstawanie smug czy plam. Zdecydowaną zaletą jest tutaj cena — rajstopy w sprayu kosztują ok. 10 zł.

Lirene Rajstopy w sprayu

Ostatnim produktem, jest Lirene Rajstopy w sprayu, który nie tylko przyciemnia skórę, ale także ją wygładza i nawilża. Dodatkowo mają działanie rozświetlające oraz dostępne są w 2 odcieniach — do jasnej i ciemnej karnacji. Rajstopy w sprayu są łatwe w rozprowadzaniu i nie pozostawiają smug, a ich cena wynosi ok. 20 zł.

 

Artykuł powstał dzięki współpracy z:
informetes.pl
topicerplus.pl
spiriteris.pl
newsaller.pl
flettingmoments.pl

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*