Na jakie koncerty wybrać się wiosną 2023

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Na jakie koncerty wybrać się wiosną 2023

Artykuł sponsorowany

Wiosna zbliża się wielkimi krokami a cieplejszą pogodę z pewnością warto świętować na wydarzeniach kulturalnych. Jeżeli uwielbiasz koncerty i muzykę na żywo, już teraz rozejrzyj się wydarzeniami w Twojej okolicy – bilety podczas pierwszych etapów sprzedaży zazwyczaj są tańsze i szkoda byłoby przegapić taką okazji!

Wiosenne koncerty w Warszawie

Trasę koncertową na wiosnę 2023 zapowiedziała już Kaśka Sochacka, która w terminie od marca do maja odwiedzi rozsiane po całej Polsce filharmonie, teatry o domy kultury. W swoich planach ma oczywiście również stolicę, a być może nawet koncert w tradycyjnym tego słowa rozumieniu (czyli przeżywany na nogach), ponieważ już dwudziestego ósmego kwietnia odwiedzi warszawski Klub Stodoła. W Warszawie wystąpi również w tym roku legendarne Stare Dobre Małżeństwo – ich koncert w Teatrze ROMA planowany jest na trzeciego lipca. Dla fanów klasycznej muzyki także mamy dobrą informację – 10 Tenorów w tourze 2023 planuje odwiedzić Warszawę aż dwukrotnie: drugiego i dwudziestego szóstego marca. Oba występy odbędą się w prestiżowym Teatrze Palladium. Z kolei pod koniec kwietnia (dwudziestego piątego dnia tego miesiąca) Teatr Palladium odwiedzi ABBA i INNI Symfonicznie. Tego wydarzenia nie możesz ominąć!

Wiosenne koncerty we Wrocławiu

Wrocław kojarzy się z zabawą, życiem studenckim i rozrywką na wysokim poziomie… I nie bez powodu! Wiosna 2023 jest wypełniona artystycznymi występami różnych zespołów. Wrocław odwiedzi na przykład Ania Dąbrowska ze swoim nowym singlem „Ktoś inny”. Będziesz mógł posłuchać jej na żywo dwudziestego drugiego marca na Sali Koncertowej Radia Wrocław. Z kolei już trzy dni później na Hali Stulecia odbędzie się niesamowite wydarzenie The Legend of Rock Symphonic. Jeżeli jesteś prawdziwym fanem rocka, nie może Cię tam zabraknąć! Wrocław może się również pochwalić bardziej klasycznymi planami, chociażby kwietniowymi występami Tre Voci, które odbędą się na Sali Koncertowej Radia Wrocław dwudziestego pierwszego kwietnia. Z kolei w Narodowym Forum Muzyki trzeciego kwietnia posłuchać będzie można Osieckiej, Młynarskiego, Przybory i Kofty w programie „Piosenki to…?”. Jeszcze więcej muzycznych propozycji znajdziesz na stronie Biletyna.pl.

Wiosenne koncerty w Poznaniu

Od reszty dużych, polskich miast nie odstaje również Poznań. Już piętnastego kwietnia tego roku zawita do niego kultowy Lady Pank w serii MTV Unplugged. Koncertu posłuchać będzie można w Poznań Congress Center na Sali Ziemi. Wiosną, a konkretnie dwudziestego czwartego marca, do poznańskiego klubu TAMA zawitają również Baciary. Zapowiada się więc niezwykły wieczór w góralskim klimacie! Z kolei pierwszego kwietnia na Sali Ziemi posłuchać będzie można specjalnego Koncertu Muzyki Filmowej i Epickiej (Visual Koncert). Jeśli jesteś miłośnikiem filmu, nie może Cię tam zabraknąć!

Fot.: Danny Howe/unsplash.com

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*