5 prezentów na walentynki do znalezienia w Empiku

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
5 prezentów na walentynki do znalezienia w Empiku

wichai bopatay/pixabay.com

Artykuł sponsorowany

Jesteś ze swoją drugą połówką od lat? Od kilku miesięcy? Tygodnia? Poszukujesz prezentu, ale wciąż nie wiesz, co wybrać? Być może mamy odpowiedź na Twoje pytanie. Oto garść inspiracji na walentynkowy prezent do znalezienia w popularnym sklepie – Empiku.

Miłość to nie pluszowy miś…

…ale można ją osłodzić prezentem, zwłaszcza w tak wyjątkowy dzień, jak Walentynki.  Dlatego prezenty – i te drobne, i te z wyższych półek – są dobrym pomysłem, a w sieci Empik zadbano o to, by nawet nieduże kwoty pozwalały na zakup urokliwych drobiazgów. Zajrzyjmy razem na Empik.com/Walentynki i sprawdźmy, co sklep ma do zaoferowania.

1. Smacznie i romantycznie zarazem

Oczywiście – czekolada i kwiaty na Walentynki to klasyk. Co powiesz jednak na odświeżenie tradycji? Zamiast klasycznej tabliczki wybierz zestaw czekoladek w kształcie butelek alkoholu, kredek (dobry pomysł dla artystów z poczuciem humoru!), a dla fana bakalii kup zestaw orzechów w czekoladzie. Jeśli druga połówka jest kawoszem, dlaczego nie kupić właśnie ziaren kawy – np. takich z czekoladowym posmakiem?

Wspomnieliśmy również o kwiatach – zamiast tradycyjnego bukietu lub kwiatowego pudełka proponujemy jednak bukiet…herbat kwitnących, tudzież pudełko z zestawem herbat i dodatków takich jak miody. Takie „kwiaty” starczą na dłużej!

2. Muzyka w tle

Jeśli spędzacie ze sobą czas, jasne jest, że znacie również, chociaż jako-tako, swoje muzyczne preferencje. Oferta płyt w Empiku jest z kolei przeogromna. Dlaczego nie wybrać krążka artysty, o którym druga połówka mówi z uznaniem? W końcu rzadko zdarza się album, na którym nie pojawi się piosenka o miłości – ale nawet i bez tego taka płyta to bardzo dobry pomysł na prezent na Walentynki. O romantyczny nastrój zadbacie razem, ale zawsze warto zawczasu wybrać oprawę muzyczną!

3. Zakochana para – „książkarz” i „książkara”

Do niedawna panowało przekonanie, że książka jest prezentem nudnym i powinna być wręczana tylko, jeśli nie masz już innego pomysłu. Jednak oferta Empiku w tym względzie nie pozostawia wątpliwości: jeśli znasz swojego partnera, dobrze dobrana książka może być najlepszym prezentem – zaraz po Twojej obecności w Jego czy Jej życiu, oczywiście. Reportaże, klasyczne romansy, powieści młodzieżowe, fantasy, książki z dreszczykiem, do samorozwoju – zróżnicowanie gatunkowe na rynku jest przeogromne, dzięki czemu zawsze możesz znaleźć coś, co trafi w gusta Twojej drugiej połówki. A każda książka może być romantycznym prezentem – tylko napisz dedykację od siebie albo dołącz uroczą walentynkową kartkę. Gotowe!

4. Zapach miłości

Perfumy są doskonałym pomysłem, pod warunkiem że znasz preferencje swojej drugiej połówki. Z tego względu polecamy ten prezent szczególnie parom z dłuższym stażem, które wiedzą, jakie nuty najbardziej odpowiadają tej drugiej osobie, lub tym, dla których pytanie o preferencje zapachowe nie zniszczy radości z prezentu. Hugo Boss, Calvin Klein i wiele innych, bardziej i mniej znanych marek, jest dostępna w ofercie Empiku.

5. Kochasz? To rozbaw!

Mówimy (no, prawie) poważnie – Walentynki mają w końcu odcinać się od szarej codzienności, prawda? A co bardziej wyróżni ten dzień niż wspólny śmiech? Dla fanów gier planszowych dobrym pomysłem będą „Gierki małżeńskie”. Bukiet kwiatów można podarować w wersji „zrób to sam(a)” – jako zestaw klocków do (wspólnego?) złożenia. Zaspaną drugą połówkę możesz rozbawić i rozczulić kawą podaną w kubku z zabawnym napisem, a zmarzniętą ciepłymi skarpetkami. Wybierz to, co rozbawi właśnie Was!

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*