Podkład w pudrze to łatwa aplikacja i naturalny efekt

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Podkład w pudrze to łatwa aplikacja i naturalny efekt

Adobe Stock

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Podkład do twarzy to idealna baza pod makijaż, która szybko poprawia wygląd twarzy. Podkład może być płynny, w formie serum, ale i w pudrze. Czy podkład w pudrze to dobry wybór i jak wybrać idealny dla siebie? Poznaj nowoczesne podkłady w kamieniu i znajdź coś dla siebie.

Jaką funkcję spełnia podkład do twarzy?

Podkład do twarzy to inaczej specjalna baza pod makijaż. Ma on funkcję matującą, wyrównującą koloryt twarzy i maskującą niedoskonałości. Wiele kobiet decyduje się na codzienne używanie podkładu, bo chcą mieć nieskazitelną cerę. Cera wygląda wtedy bardziej promiennie i nie ma na niej przebarwień. Podkłady mogą być płynne lub w pudrze, w zależności od aktualnych potrzeb. Taki podkład w pudrze to bardzo wygodny kosmetyk, który jest bardzo lekki i łatwy w aplikacji. Można zapomnieć o zaciekach, a przez cały dzień utrzymuje się naturalnie matowe wykończenie. Taki jest właśnie podkład Infaillible 24H Fresh Wear Foundation In A Powder. Co jest ważne, ma właściwości jak płynny podkład, a nakładanie go jest bardzo proste i można to zrobić jednym ruchem.

Odkryj podkład w pudrze, który daje efekt na 24 godziny

Ten podkład w pudrze od L’Oréal posiada specjalne pigmenty, które dobrze pokrywają twarz i zapewniają trwałość, a także jednolite krycie. Do wyboru są aż 4 różne odcienie, podkład jest odporny na ścieranie i pot, a także wodoodporny. Jeśli obawiasz się używania płynnych podkładów, gdzie trzeba szczególnie patrzeć na sposób aplikacji i rozprowadzanie kosmetyku, to puder w kamieniu jest idealną propozycją. Lekki, skuteczny i zajmujący mało miejsca w kosmetyczce, taki puder w kamieniu od L’Oréal. Naturalny wygląd przy użyciu tego podkładu jest na wyciągnięcie ręki, a używanie go jest łatwe i szybkie. W porównaniu do płynnych podkładów matujących lub pielęgnujących, puder w kamieniu mogą używać kobiety, które nie mają dużego doświadczenia w nakładaniu makijażu. Kilka ruchów pędzlem i twarz jest pokryta delikatnym pyłkiem, dającym efekt taki jak płynny podkład.

Wybierz najlepszy odcień podkładu dla siebie

Dobry podkład powinien pasować do kolorystyki twarzy i nie odcinać się od niej. Jeśli brakuje pewności co do wyboru najlepszego odcienia, to należy wykonać zwykły test białej kartki i porównać twarz w zestawieniu z kartką. Jeśli uwidaczniają się niedoskonałości takie jak cienie pod oczami czy przebarwienia, to cera ma odcień ciepły, a gdy twarz mniej więcej pasuje do koloru kartki, to cera jest chłodna. Cera chłodna lubi różowe podkłady, a ciepła beżowe. Pory roku też mają tu znaczenie, bo latem cera nabiera ciemniejszego odcienia, a zatem podkład powinien być ciemniejszy. Przede wszystkim, taki kosmetyk powinien wyglądać naturalnie i lekko na twarzy. Jako pierwsza baza na twarz przed użyciem kolejnych elementów makijażu, zapewni lepszą przyczepność do skóry. Czasy, gdy podkład kojarzył się z maską lub ciężką warstwą na twarzy, na szczęście już dawno minęły. Podkłady nowej generacji mają lekką formułę i zapewniają naturalny makijaż lub nieco mocniejszy, ale wciąż z efektem lekkości.

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*