Dzień kobiet — co kupić, aby ją uszczęśliwić?

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Dzień kobiet — co kupić, aby ją uszczęśliwić?

Zdjęcie główne: pixabay/pexels.com

Nie masz pomysłu na prezent z okazji Dnia Kobiet? Chcesz podarować żonie, dziewczynie, a może samej sobie coś specjalnego? Czekoladki i kwiaty to klasyczne wybory z tej okazji, ale może znajdzie się coś innego? Przygotowaliśmy kilka propozycji, co możesz jej wręczyć tego dnia!

Coroczny Dzień Kobiet to kolejna okazja na obdarowanie najbliższych — w tym wypadku płci pięknej. Wiele z nas chce zaskoczyć ukochaną osobę czymś specjalnym, ale często mamy pustkę w głowie. Kwiaty czy słodkości to sprawdzony i bezpieczny pomysł, ale może czas na coś innego? Poniżej przedstawimy kilka propozycji na zaskakujące prezenty dla kobiet!

Voucher na masaż

Istnieją takie prezenty, o których często sami obdarowani nie pomyślą. Voucher na masaż to idealny prezent dla kobiety, która w pędzie dzisiejszego życia zapomina o chwili dla siebie. Nie trzeba wybierać konkretnego masażu, jeśli nie wiesz, co jej się spodoba. Możesz zakupić voucher na wybraną kwotę, aby sama obdarowana mogła zadecydować czego dzisiaj potrzebuje — intensywnego masażu, który rozbija spięcia ciała, czy może relaksującego masażu olejkami?

Takie vouchery można zakupić w każdym salonie masażu, a jeśli sądzisz, że masaż nie sprawdzi się dla Twojej kobiety, możesz postawić na bon podarunkowy do salonu kosmetycznego!

Ulubione kosmetyki z okazji Dnia Kobiet

Często zamiast opakowania czekoladek, bardziej sprawdzi się ulubiony produkt do pielęgnacji czy makijażu. Jeśli wiesz, czego używa kobieta, którą chcesz obdarować to już połowa sukcesu! Ulubiony krem do twarzy a może podkład, z którego wyciska już resztki?

W tym wypadku nie trzeba specjalnie wymyślać ani zastanawiać się nad konkretnym produktem, wystarczy spojrzeć na opakowanie, zwrócić uwagę na szczegóły takie jak, np. kolor podkładu czy konkretny rodzaj kremu i sukces gwarantowany! Nie ma nic lepszego niż otrzymanie ulubionej rzeczy — nie musi to być konkretnie kosmetyk. Może to coś, o czym wspominała kilka razy? Pomyśl!

Roślina doniczkowa z okazji Dnia Kobiet

Za każdym razem kupujesz dla Niej przeróżne kwiaty cięte i masz wrażenie, jakby to była rutyna? Świetnie sprawdzi się roślinka w doniczce, która nie dość, że przeżyje zdecydowanie dłużej niż róże czy tulipany, to będzie idealnym dodatkiem do wnętrza!

Tutaj warto zwrócić uwagę na to czy osoba obdarowana ma rękę do kwiatów, ponieważ nie wszystkie rośliny są dla każdego! Do gatunków łatwych w uprawie należą, m.in. zamiokulkas, aloes, kaktus czy dracena. Jeśli zaś mamy do czynienia ze specjalistą od kwiatów warto wybrać monsterę czy bonsai.

Suszarka lub lokówka z okazji Dnia Kobiet

Jej suszarka już ledwo działa, a może ona wciąż kręci włosy prostownicą? Strzałem w dziesiątkę będzie zakup nowej suszarki lub lokówki. Jest to prezent zdecydowanie praktyczny i posłuży na pewno przez lata! Często ten zakup zostaje przekładany przez kobiety, bo przecież “jeszcze działa”, więc zachwyt gwarantowany. Może to być suszarka, ale także lokówka, falownica albo prostownica! Wszystko zależy od tego czego ona obecnie potrzebuje. Poniżej kilka propozycji!

Ceny są bardzo zróżnicowane, dlatego warto poświęcić chwilę na poszukiwania. Na pewno znajdzie się tu produkt do 100 zł jak i taki za 300 zł.

Artykuł powstał dzięki współpracy z:

truthfulfolks.pl
voelkeliquid.pl
agdolesno.pl
zippyseve.pl
celesheights.pl

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*