Co można podarować rodzicom na rocznicę ślubu?

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Co można podarować rodzicom na rocznicę ślubu?

Artykuł sponsorowany

Warto wspólnie celebrować rocznicę ślubu rodziców. Nie masz jeszcze pomysłu, co podarować bliskim? Sprawdź, jakie upominki sprawdzą się na tę okazję.

Elegancki kosz prezentowy

Prezent na rocznicę nie musi być drogi ani efektowny, oczywistym jest, że najbardziej liczy się pamięć i szacunek dzieci względem rodziców. Świetnym pomysłem na upominek z tej okazji mogą być różnego rodzaju kosze prezentowe z luksusowymi delikatesami, słodyczami czy alkoholem, które są dopasowane do gustu obdarowywanych osób. Wyjątkowe specjały – np. dla miłośników kawy, wysokiej jakości likierów czy trufli –  umilą bliskim rocznicę i z pewnością sprawią im przyjemność. Jeśli szukasz różnorodnych zestawów prezentowych, wejdź na stronę: https://www.nobilia.pl/pl/63-kosze-prezentowe-dla-rodzicow, gdzie dostępne są ekskluzywne kuferki upominkowe, inspirowane różnymi motywami. 

Prezenty od serca

Rocznica ślubu to idealna okazja, żeby w sposób kreatywny wykazały się artystycznie utalentowane osoby w rodzinie. Warto zaplanować z wyprzedzeniem spersonalizowany upominek, np. w postaci własnoręcznie wykonanego portretu, albumu ze zdjęciami rodziców, filmu czy biżuterii z grawerem. Uwiecznienie wspomnień czy opisanie rodzinnej historii obudzi w wielu osobach poczucie nostalgii, sentymentu, ale też radości. A jeśli szukasz profesjonalnej firmy, która zajmuje się produkcją spersonalizowanych, atrakcyjnych wizualnie opakowań, sprawdź ofertę dostępną na stronie: https://art-box.com.pl/.

Wspólny wyjazd 

Dobrym pomysłem na upominek może być także celebrowanie wspólnego czasu na wycieczce czy wydarzeniu kulturalnym. Warto sprezentować rodzicom bilety np. na zagraniczny wyjazd, relaksujący masaż czy spektakl teatralny, zwłaszcza jeśli dawno nie mieli okazji gdzieś się razem wybrać. 

Praktyczne akcesoria domowe

Dla osób, którzy cenią sobie funkcjonalność, trafionym upominkiem mogą okazać się urządzenia czy przedmioty, które czynią codzienność łatwiejszą. Wybór prezentu zawsze jest kwestią indywidualną, ale warto podpytać rodziców, czy nie potrzebują np. nowego odkurzacza, ekspresu do kawy czy innych sprzętów lub akcesoriów gospodarstwa domowego. Dużą popularnością cieszą się także upominki, takie jak luksusowe kosmetyki do pielęgnacji, świece, zastawa stołowa czy elegancka pościel.

Fot.: Freestocks/unsplash.com

Udostępnij:
Marta Marek
Absolwentka filologii szwedzkiej, obecnie magistrantka sztuki pisania. W wolnym czasie czyta, uczy się języków obcych i doskonali swój warsztat pisarski.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*