Co kupić najlepszej przyjaciółce? — kreatywne pomysły na prezent

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Co kupić najlepszej przyjaciółce? — kreatywne pomysły na prezent

Zdjęcie główne: mododeolhar/pexels.com

Przyjaciółka to osoba, która towarzyszy ci w najważniejszych chwilach. To do niej idziesz po poradę w najtrudniejszych chwilach. Często okazuje się, że była przy tobie w każdym istotnym momencie twojego życia. Jeśli chcesz podarować swojej przyjaciółce coś wyjątkowego, przygotowaliśmy kilka propozycji, które nieco ułatwią ci zadanie! Kup idealny prezent dla przyjaciółki!

Przyjaciółka to osoba, która często zajmuje miejsce zaraz obok rodziny. Jest dla ciebie wsparciem i najlepszym motywatorem do działania. Chciałabyś podarować jej coś specjalnego, ale nie wiesz co? Poniżej znajdziesz kilka ciekawych pomysłów na wyjątkowe prezenty!

Voucher na ulubiony zabieg

Twoja kumpela wiecznie mówi, że chciałaby wykonać jakiś zabieg kosmetyczny, ale ciągle to odkłada? Sprezentuj jej voucher do kosmetyczki lub kosmetologa — niech sama zdecyduje, na co ma ochotę!

Nie musisz podejmować decyzji za nią — wiele salonów kosmetycznych oferuje zakup vouchera na daną kwotę. Dzięki temu osoba obdarowana sama może podjąć decyzję, jaki zabieg chce wykonać. Jeśli nie będzie wiedziała co jest dla niej odpowiednie, osoba wykonująca zabieg na pewno dobierze coś, co idealnie sprawdzi się do jej typu skóry

Nie musisz ograniczać się do vouchera do salonu kosmetycznego — możesz postawić na masaż albo nawet… bon na kurs tańca! Wszystko zależy od okazji i budżetu, jakim dysponujesz.

Dobra książka nie jest zła…

Dla osób, które lubią czytać, świetnie sprawdzi się książka ulubionego autora. Książek nigdy za wiele, a szczególnie takich, które lubimy. Niestety powieści są coraz droższe, a dla “świrów” książkowych ich stałe kupowanie może być uciążliwe. Dlatego będzie to idealny prezent dla przyjaciółki, która lubi czytać!

Możesz także zaryzykować i kupić innego autora — może akurat szuka czegoś nowego, a ty będziesz mogła jej w tym pomóc! Dodatkowo w grę wchodzą także wszelkiego rodzaju dodatki takie jak np. zakładki, plakaty czy nawet szafki! Zdarzają się sytuacje, że miejsce na przechowywanie jest ograniczone, a idealnym prezentem zamiast kolejnej książki będzie zakup regału czy półki. Najlepiej jest chwilę przed szczególną okazją “zbadać teren” i zdecydować co będzie najbardziej przydatne.

Wieczór z ulubionym jedzeniem

Jeśli nie jesteś fanką standardowych prezentów, świetną opcją będzie zaproszenie swojej przyjaciółki na wspólną kolację. Szczególnie dobrze sprawdzi się w przypadku osób, które są zabiegane i nie zawsze mają czas na przyjemności. Będziecie miały szansę poplotkować i poopowiadać sobie historie, które was ominęły!

Jeśli masz taką możliwość, możesz zawsze dodać do tego drobny upominek! Ulubiony kosmetyk, świecę zapachową…co tylko wymyślisz.

Jeśli zrobicie taką kolację w większej grupie, będzie jeszcze lepiej! Koszty rozłożycie równo między siebie, a atmosfera będzie jeszcze lepsza. Takie kolacje to świetny pomysł na spędzenie ze sobą trochę czasu  — zarówno w grupie, jak i w dwie osoby!

Ulubione kosmetyki

Świetnym rozwiązaniem na prezent dla przyjaciółki to zakup jej ulubionych kosmetyków. Każda kobieta ma w swojej kosmetyczce ulubieńców, których używa już od dawna. Jeśli wiesz jakich kremów czy balsamów używa twoja przyjaciółka to już połowa sukcesu!

Jeśli odpowiednio szybko zaczniesz robić rozeznanie, czego akurat potrzebuje gwarantuję ci, że to będzie trafiony prezent! Czy znasz kogoś kto nie ucieszyłby się ze swoich kosmetycznych faworytów? Nawet jeśli miałyby robić jako zapas, zawsze lista zakupów dla obdarowanej jest mniejsza.

Biżuteria – prezent idealny

Idealnym pomysłem na prezent dla przyjaciółki jest zakup biżuterii. Jest to taka rzecz, na którą najczęściej nam samym szkoda jest wydawać pieniądze, ponieważ zawsze znajdą się inne wydatki. Możesz postawić na srebro lub złoto…pytanie, jaką ona nosi biżuterię.

Większość osób łączy zakup biżuterii z dużym wydatkiem, a to wcale nie musi być prawda! Jeśli twój budżet jest nieco mniejszy i nie masz możliwości zakupu drogiej biżuterii, to nie oznacza, że musisz z tego rezygnować! Wystarczy, że wybierzesz tę subtelniejszą bransoletkę czy naszyjnik albo zamiast złota zdecydujesz się na srebro. Koszty takiego prezentu mogą zamknąć się nawet w 70 zł!

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*