Jak gwiazdy dbają o swoje zdrowie?

Jak gwiazdy dbają o swoje zdrowie?

Znane osoby publiczne często pokazują w social mediach, w jaki sposób wspierają swój organizm podczas codziennego wysiłku. Oto kilka wskazówek, jakich udzielają swoim obserwatorom.

Wysiłek fizyczny

Wiele gwiazd regularnie odwiedza siłownie i korzysta z usług trenerów personalnych. Obecnie wyjście do studia fitness jest niemożliwe, dlatego w mediach społecznościowych publikują liczne nagrania treningów i filmy instruktażowe do ćwiczeń. Jedną z najpopularniejszych dyscyplin jest joga, którą stosuje między innymi Julia Wieniawa.

Zdrowa dieta

Zbilansowane posiłki to nieodłączny element życia celebrytów, którzy dbają o swoją sylwetkę. Jedną z nich jest blogerka modowa Jessica Mercedes, która na swoim Instagramie chętnie dzieli się własnymi przepisami kulinarnymi i pokazuje przygotowane przez siebie jedzenie.

Odpoczynek

Osoby publiczne często korzystają z urlopów, gdyż na co dzień w ich życiu nie ma za dużo czasu na relaks. Większość polskich gwiazd wybiera zagraniczne wakacje w ciepłych krajach. Kluczem do efektywnego wypoczynku jest detoks od social mediów, który zrobiła na przykład Dorota Rabczewska, ogłaszając, że podczas najbliższego tygodnia wakacji wyłącza się z życia medialnego.

Fot. marijana/Pixabay

Napisz komentarz
Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *