Bezpłatne webinarium: Wpływ pandemii na zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży

Bezpłatne webinarium: Wpływ pandemii na zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży

Jak pandemia wpływa na samopoczucie najmłodszych? Weź udział w bezpłatnym webinarze i sprawdź, jakie mogą być jej długofalowe skutki dla dzieci i młodzieży.

Epidemia i związany z nią długi czas izolacji wpłynął na życie zarówno dorosłych, jak i dzieci, które w bardzo krótkim czasie musiały dostosować się do nowej rzeczywistości. Nauka zdalna a także ograniczenie innych dodatkowych aktywności jest dużym sprawdzianem również dla rodziców z organizacji czasu swojego i własnych pociech.

Najbliższe webinarium, które odbędzie się 22 stycznia o godz. 19.30 będzie poświęcone wpływie pandemii i izolacji na zdrowie psychiczne dzieci oraz młodzieży. Spotkanie przyniesie odpowiedź na pytania, w jaki sposób wspierać dziecko w tym trudnym czasie i na jakie aspekty zwrócić szczególną uwagę. 

Zajęcia poprowadzą Joanna Węglarz oraz Dorota Bentkowska, autorki takich publikacji, jak “Wspólna przygoda” i “Trening umiejętności społecznych dzieci i młodzieży”. Gościem spotkania będzie również Tomasz Bilicki – pedagog, terapeuta, certyfikowany interwent kryzysowy.

Fot. Andrea Piacquadio/Pexels

Napisz komentarz
Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *