Ikea wyprodukowała ramkę na obraz z wbudowanym głośnikiem!

Ikea wyprodukowała ramkę na obraz z wbudowanym głośnikiem!

Dzięki współpracy szwedzkiej marki z firmą Sonos zajmującą się projektowaniem i produkcją wyposażenia audio powstał kolejny produkt z serii IKEA Home Smart.

Projekt łączy w sobie nowoczesne rozwiązanie technologiczne oraz zamiłowanie do sztuki, piękna i estetycznego wyglądu. Nowy produkt z kolekcji SYMFONISK to ramka na obraz z wbudowanym głośnikiem. Sprzęt audio ma zamontowany system Wi-Fi oraz dedykowaną aplikację mobilną do obsługi ponad 100 serwisów stremingowych. Ramki będą dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej. Użytkownik będzie mógł dowolnie wymieniać grafiki i obrazy umieszczane w ramce. Premiera nowego wyposażenia w sklepach stacjonarnych oraz na stronie IKEA zaplanowana jest na 15 lipca 2021 roku.

Nie tylko ramka

Interaktywna ramka na obraz to kolejny produkt z serii IKEA Home Smart. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii szwedzka marka tworzy produkty, które pozwalają na kontrolowanie domu, na przykład za pomocą oświetlenia, rolet czy elektroniki domowej. W przypadku domowego RTV w kolekcji muzycznej, przy której pracuje marka Sonos pierwsze projekty pojawiły się już w 2019 roku. Zainteresowani użytkownicy mogli wyposażyć się w lampkę oraz półkę z wbudowanymi głośnikami. Teraz do kolekcji SYMFONISK dołączy również ramka.

Zdjęcie główne: materiały prasowe IKEA

Napisz komentarz
Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *