Trenuj w domu z Decathlon GO

Trenuj w domu z Decathlon GO

Mimo zamkniętych siłowni i innych sportowych obiektów nie musimy rezygnować z domowych ćwiczeń. Już 22 stycznia odbędą się kolejne bezpłatne zajęcia online w ramach akcji Decathlon Porusza Polskę!

Tym razem uczestnicy będą mogli wziąć udział w zajęciach z salsation, które poprowadzi znana licencjonowana instruktorka Zumba fitness®, Zumba toning®, Salsation® i fitness.

Salsation to zajęcia, które łączą w sobie elementy z fitnessu i tańca. To trening, który znakomicie kształtuje sylwetkę i poprawia samopoczucie. Jego nazwa powstała z połączenia hiszpańskiego słowa salsa, czyli sos oraz angielskiego sensation, czyli uczucie i doskonale oddaje specyfikę tej formy ruchu, czyli mieszanki ćwiczeń i prawdziwych emocji. Zajęcia przeznaczone są dla osób w różnym wieku.

Trening rozpocznie się 22 stycznia o 18:00 w formie online na platformie Zoom. Wymagane są wcześniejsze zapisy na stronie organizatora.

Akcja Decathlon Porusza Polskę! to cykl bezpłatnych treningów dla dorosłych i dzieci w formie online, które prowadzą popularni trenerzy. Do tej pory uczestnicy mogli ćwiczyć w jej ramach m.in. z Patrycją Wieją, Olą Żelazo i Adamem Czerwińskim.

Fot. Karolina Grabowska/Pexels

Napisz komentarz
Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *