Trenerki fitness, które warto obserwować w mediach społecznościowych

Trenerki fitness, które warto obserwować w mediach społecznościowych

Czas kwarantanny to idealny moment by rozpocząć domowe treningi. Oto kilka instruktorek, które pomogą Ci zrzucić zbędne kilogramy.

Sylwia Szostak

Blogerkę sportowa na Instagramie obserwuje 470 tysięcy użytkowników, którzy regularnie korzystają z jej wiedzy i doświadczenia. Na swoich profilach w mediach społecznościowych Sylwia dzieli się codziennym życiem, zdrową dietą i efektywnymi ćwiczeniami, a także motywuje obserwatorów do rozpoczęcia treningów jej autorstwa.

Jeanette Jenkins

Jeanette to profesjonalna trenerka fitnessu pochodząca z Kanady. Zajmuje się sportem od 30 lat, ukończyła kierunek kinetyka człowieka na nowojorskim uniwersytecie, tworzy specjalne plany treningowe, prowadzi swój własny program dietetyczny w telewizji i publikuje filmy instruktażowe z ćwiczeniami.

Kasia Bigos

Prowadzi kursy on-line z fitnessu, pomaga w dobieraniu odpowiedniej diety i publikuje nagrania z treningów. Obecnie jest w ciąży, dlatego na swoich mediach społecznościowych częściej zajmuje się fitnessem dla ciężarnych, prowadzi webinaria z metod odżywiania kobiet w ciąży i tworzy harmonogramy ćwiczeń.

fot. Scott Webb/Unsplash
Napisz komentarz
Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *