Nowości filmowe na popularnych platformach – co warto zobaczyć w lutym?

Nowości filmowe na popularnych platformach  – co warto zobaczyć w lutym?

Netflix i HBO GO ogłosiło listę filmów, które będą dostępne dla użytkowników w najbliższym miesiącu.

“Obywatel Jones”

Jeden z najnowszych filmów Agnieszki Holland zadebiutuje na platformie Netflix już 1 lutego. Produkcja opowiada historię walijskiego dziennikarza, który w 1933 roku wyrusza w podroż po Związku Radzieckim, by poznać prawdę o stalinowskim reżimie.

“Miłość do kwadratu”

To pierwsza polska komedia romantyczna wyprodukowana przez platformę Netflix. W rolach głównych wystąpią Adrianna Chlebicka oraz Mateusz Banasiuk. Film przedstawia historię miłosną modelki prowadzącej podwójne życie. Premierę zaplanowano na 11 lutego.

“Most szpiegów”

Szpiegowski thriller w reżyserii Stevena Spielberga pojawi się na HBO GO 21 lutego. W rolach głównych występuje dwukrotnie nagrodzony Oscarem Toma Hanks, Amy Ryan, Alan Alda oraz Mark Rylance. Akcja filmu rozgrywa się w czasach Zimnej Wojny i dotyczy uwolnienia przetrzymywanego w Berlinie Wschodnim pilota wojskowego.

“Nędznicy”

Francuski dramat kryminalny od debiutu na Festiwalu w Cannes zyskał międzynarodową popularność i rozgłos. Teraz trafi do polskich widzów w serwisie HBO GO 20 lutego. Fabuła produkcji opiera się na problemach emigrantów we współczesnej Francji.

Fot. Jeshoots.com/Pexels

Napisz komentarz
Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *