Kina ponownie otwarte od 12 lutego. Co warto obejrzeć?

Kina ponownie otwarte od 12 lutego. Co warto obejrzeć?

Od 12 lutego miłośnicy filmu znów będą mogli obejrzeć najnowsze produkcje na dużym ekranie. Na kolejne dwa tygodnie kina ponownie otworzą swoje drzwi dla widzów.

Kina, które zdecydują się wznowić swoją działalność muszą dostosować się do obecnie panujących obostrzeń i działać w ścisłym reżimie sanitarnym. Obowiązuje w nich limit miejsc do 50% oraz zakaz spożywania posiłków. Ze względów logistycznych na otworzenie swoich obiektów na ten moment nie zdecydowały się m.in. sieć kin Helios, Multikino oraz Cinema City. Na widzów wciąż czeka jednak bogata oferta kin studyjnych. Oto tytuły, które koniecznie trzeba zobaczyć!

Zabij to i wyjedź z tego miasta, reż. Mariusz Wilczyński

Najnowsza animacja polskiego reżysera, nad którą pracował aż 14 lat. Jej bohater odbywa sentymentalną podróż do przeszłości. Produkcja zdobyła Złotego Lwa dla najlepszego filmu podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Usłyszymy w nim m.in.: Krystynę Jandę, Marka Kondrata oraz Daniela Olbrychskiego.

Gutek Film – Zabij to i wyjedź z tego miasta zwiastun

Palm Springs, reż. Max Barbakow

Czy wyobrażacie sobie, że codziennie jesteście zmuszeni na nowo przeżywać ten sam dzień? To właśnie przytrafiło się głównym bohaterom tej amerykańskiej komedii, którzy zostali uwięzieni w pętli czasowej i muszą wspólnie odnaleźć się w nowej, zaskakującej sytuacji.  W rolach głównych występują Andy Samberg oraz Cristin Milioti.

Hulu – Palm Springs – Trailer (Official) 

Na rauszu, reż. Thomas Vinterberg

To tegoroczna duńska propozycja do Oscara z Madsem Mikkelsenem w roli głównej. Opowiada o nauczycielach ze szkoły średniej, którzy chcąc uczynić swoje życie lepszym, rozpoczynają pewien eksperyment alkoholowy. W 2020 roku produkcja zdobyła Europejską Nagrodę Filmową dla najlepszego filmu.

doobrastronafilmu – NA RAUSZU – MADS MIKKELSEN POWRACA W WIELKIM STYLU

Fot. Alfred Derks/Pixabay

Napisz komentarz
Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *