5 pomysłów na spędzenie wieczoru we dwoje

5 pomysłów na spędzenie wieczoru we dwoje

Niezależnie od tego, czy jesteśmy w długotrwałym związku i chcemy wyjść z rutyny, czy umawiamy się na randkę z Tindera z kimś nieznanym, czy świętujemy rocznicę, znalezienie oryginalnych, romantycznych i zabawnych rzeczy do robienia razem jako para może być trudne.

Wieczór we dwoje ciekawszy niż Netflix

Jeśli jest się w długotrwałej relacji lub zwyczajnie ma się za sobą pewną liczbę randek, wymyślenie ciekawego i nietuzinkowego sposobu na wieczorne spotkanie wydaje się nie lada wyzwaniem. W końcu ile wieczorów można spędzić na oglądaniu filmów na Netflixie lub chodzeniu po ulubionych restauracjach czy barach? Wychodzimy z założenia, że szukając idealnego pomysłu na randkę, warto wspierać się w tej kreatywnej niedoli i dzielić co lepszymi pomysłami, dlatego zebraliśmy kilka inspiracji. Więc niezależnie od tego, czy bliższe jest nam spędzanie czasu na świeżym powietrzu, czy lubimy przygody, czy jesteśmy koneserami jedzenia, czy może w końcu romantycznymi typami, przygotowaliśmy kilka wskazówek.

Zobacz też: Na czym nadrukować zdjęcia?

Wspólne gotowanie

Zamiast wydawać niepotrzebnie pieniądze na zamawiane do domu jedzenie lub kolejną randkę w restauracji (której sensowności nie śmiem absolutnie podważać!), warto przedłużyć nieco cały ten proces i wokół samego gotowania opleść cały wspólny wieczór. Może brzmi to banalnie, ale przy odrobinie starań stanie przy garach i wzajemne inspirowanie się co lepszymi kulinarnymi umiejętnościami może być świetną zabawą. Wystarczy dodać do tego kilka świec i klimatyczną muzykę i sukces murowany.

Wspólny projekt „rzemieślniczy”

W ostatnim czasie, gdy większość z nas siedziała w zamknięciu w mieszkaniu lub domu, wzrosła popularność domorosłego rzemiosła, dzięki czemu w sieci można znaleźć masę materiałów tego typu. Wspólne robienie łapaczy snów, kolaży albo doniczek z gliny to świetny pomysł na randkę. Ten, kto oglądał „Uwierz w ducha”, potwierdzi.

Wieczór karaoke

Niezależnie od tego czy macie talent muzyczny, czy nie, rzucenie sobie wzajemnie takiego wyzwania może okazać się świetną zabawą. Możecie wybierać sobie nawzajem utwory lub zaśpiewać coś razem i wspólnie zmierzyć się z tremą. Takie aktywności zawsze wnoszą powiew świeżości i uczą nas czegoś nowego o drugiej połówce lub nowo poznanej osobie. Warto jednak pamiętać, że jeśli któreś z Was ma poważny lęk związany z występami, nie powinniście zmuszać się do robienia czegokolwiek, bo uzyskany efekt będzie przeciwny do zamierzonego.

Wspólna ucieczka z escape roomu

W większości dużych miast i miasteczek w ostatnim czasie powstało sporo miejsc typu escape room, czyli przestrzeni pełnych zagadek i łamigłówek do rozwiązania. Odrobina adrenaliny, nawet udawanej, może okazać się dobrym pomysłem na wspólne spędzenie wieczoru w ciekawy sposób. Wyzwania, które stawia przed uczestnikami escape room, wymagają niejednokrotnie współpracy, dobrej komunikacji, a tym samym umacniają relację osób, które podejmują się sprostania im.

Wspólny wypad na basen

Jakakolwiek aktywność fizyczna wykonywana razem zbliża i dodaje energii oraz endorfin. Na basenie dodatkowo możemy cieszyć się widokiem ukochanej lub bliskiej osoby w skąpym stroju, co może dodać pikanterii.

Zdjęcie główne: Ekaterina Nt/pexels.com

Napisz komentarz
Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *