Blogi parentingowe, które warto obserwować

Blogi parentingowe, które warto obserwować

Wiedza, którą mogą podzielić się inni rodzice może okazać się bezcenna. Wybraliśmy kilka profili, na które koniecznie trzeba zwrócić uwagę.

Hafija

To blog prowadzony przez Agatę będącą prezeską Fundacji Promocji Karmienia Piersią. Treści publikowane w social mediach dotyczą karmienia piersią. W postach można znaleźć cenne porady dla kobiet w ciąży, źródła naukowe, linki do szkoleń z karmienia piersią i grupy wsparcia dla matek.

Supertata.tv

Redaktor Marcin Perfuński, który jest autorem bloga dzieli się swoimi doświadczeniami uzyskanymi podczas wychowywania 5 córek. Jego teksty dotyczą codziennej roli ojca, bliskości budowanej z dziećmi i relacji w rodzinie wielopokoleniowej. Na jego stronie można znaleźć nie tylko porady, wspomnienia i warsztaty, ale także artykuły publicystyczne.

Mamaginekolog

Nicole to jedna z najpopularniejszych blogerek parentingowych w internecie, którą obecnie na Instagramie obserwuje 754 tysiące użytkowników. Lekarka i matka dwójki synów dzieli się swoją wiedzą medyczną, podpowiada jak dbać o zdrowie własne i swojej rodziny oraz pokazuje codzienność kobiecego życia. Na jej blogu znajdują się nie tylko porady dla kobiet w ciąży, ale także dla obserwatorek, które od lat zajmują się wychowaniem dzieci.

Fot. Anastasia Shuraeva/Pexels

Napisz komentarz
Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *