Ta fryzura jest jak lifting. Jak zrobić bun lift?

Ta fryzura jest jak lifting. Jak zrobić bun lift?

Bun lift robi furorę w tym sezonie. Nic dziwnego, ta szybka i łatwa w wykonaniu fryzura świetnie nadaje się na różne okazje, szczególnie, gdy nie masz czasu na zbyt długą, skomplikowaną stylizację włosów. A przy tym jest niezwykle twarzowa i potrafi odjąć nawet kilka lat!

Bun lift pokochały nie tylko gwiazdy. Ten stylowy koczek doskonale sprawdza się na co dzień w pracy, na spacerze, czy wyjściu po zakupy, ale również podczas bardziej formalnych uroczystości. Miłośniczki tej fryzury podkreślają, że działa niczym lifting, bowiem nie tylko odsłania twarz, ale też delikatnie unosi ją do góry, co sprawia, że dzięki temu wyglądamy młodziej. Bun lift doskonale sprawdzi się u osób o regularnych rysach twarzy.

Fot. Edward Berthelot/Getty Images Entertainment/Getty Images

Bun lift – jak wykonać?

Zrobienie tej fryzury jest niezwykle łatwe i zajmuje dosłownie chwilę. Przede wszystkim należy dokładnie rozczesać włosy. Następnie pochylamy głowę w dół i przy samym jej czubku związujemy włosy gumką w kucyk. Wszystkie wystające kosmyki warto delikatnie wygładzić np. za pomocą lakieru. Na koniec włosy formujemy w kok. Te, których nie udało nam się zebrać, możemy dla ozdoby podpiąć spinkami. Gotowe na domowy lifting?

Fot. Edward Berthelot/Getty Images Entertainment/Getty Images

Napisz komentarz
Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *