Od korporacji do własnej firmy - spotkanie dla przedsiębiorców

Od korporacji do własnej firmy - spotkanie dla przedsiębiorców

Masz w planach założenie własnej firmy i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat prowadzenia biznesu? Bezpłatne warsztaty Businness Mixer pomogą znaleźć odpowiedź na wiele pytań i kwestii, które nurtują początkujących przedsiębiorców.

Cykl bezpłatnych wydarzeń online Business Mixer jest skierowany do osób, które chciałby poszerzyć swoją wiedzę na temat prowadzenia własnej działalności. To również okazja do wymiany doświadczeń i nawiązania relacji biznesowych. 

Najbliższe spotkanie odbędzie się 26 stycznia w godz. 15.30-17.00 za pośrednictwem aplikacji zoom. Tym razem będzie poświęcone wyzwaniom i problemom, z którymi muszą zmierzyć się młodzi przedsiębiorcy, szczególnie teraz w tej trudnych realiach rynkowych związanych m.in. z sytacją epidemiologiczną.

Program wydarzenia

Jednym z gości spotkania będzie Piotr Kalisz, Główny Ekonomista w banku Citi Handlowy, gdzie odpowiada za kierowanie zespołem ekonomistów Citi z regionu Europy Środkowej. W najbliższy wtorek poprowadzi prelekcję pt. Jak rozwijać firmę w trudnych czasach. Opowie o przeszkodach, na które musi być gotowa osoba, która planuje założyć firmę, o trendach w planowaniu swojej działalności i prognozach dla polskiegio rynku.

Drugim panelistą będzie Mateusz Borowiecki, założyciel i Prezes Zarządu OptiBuy, praktyk oraz ekspert branży zakupowej, posiadający 15-letnie doświadczenie w zarządzaniu międzynarodowymi projektami. Podczas tej prelekcji będzie można dowiedzieć się, jakie błędy najczęściej popełniają młodzi przedsiębiorcy, jakie rozwiązania korporacyjne mogą być przydatne w rozwoju swojego biznesu i jak utrzymać się na rynku mimo silnej konkurencji. Spotkanie zakończy się sesją Q&A. Rejestracja odbywa się na stronie projektu.

Wydarzenie organizowane jest w ramach Programu Rozwoju Przedsiębiorczości (PRP) przez Fundację THINK! we współpracy z Fundacją Citi Handlowy im. Leopolda Kronenberga.

Fot. Daniel Reche/Pixabay

Napisz komentarz
Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *