Noworoczny przegląd danych o rynku pracy i edukacji

Noworoczny przegląd danych o rynku pracy i edukacji

Jesteś ciekawy, jak będzie się rozwijał rynek pracy oraz edukacji w Polsce? Weź udział w bezpłatnym webinarze i sprawdź, jakie trendy będą dominujące.

Rynek pracy i edukacji w Polsce i na świecie jest niezwykle dynamiczny. Zastanawiasz się, jakie tendencje będą na nim panowały w najbliższym czasie?

Webinar Mapy Karier, który odbędzie się 25 stycznia o godz. 18.00 pomoże znaleźć odpowiedź na pytanie, czy Polacy są zadowoleni z obranej przez siebie ścieżki edukacyjnej i zawodowej i na co szczególnie zwracają uwagę pracownicy przy wyborze swojego pracodawcy w Polsce i za granicą. Spotkanie to również okazja, aby dowiedzieć się, w jakich branżach rośnie zatrudnienie oraz jak nowe technologie będą zmieniać oblicze rynku pracy w ciągu kolejnych lat. Webinar poprowadzi Klaudia Stano, na co dzień pracująca w fundacji Katalyst Education, gdzie współtworzy dwa innowacyjne narzędzia edukacyjne online – Mapę Karier oraz Pi-stację.

Spotkanie ma charakter bezpłatny, ale obowiązuje wcześniejsza rejestracja na stronie internetowej. Po dokonaniu zapisu każdy uczestnik otrzyma wiadomość z linkiem do webinaru. Transmisja wydarzenia będzie również dostępna na profiu Mapy Karier.

Organizatorem spotkania jest fundacja Katalyst Education, która zajmuje się tworzeniem darmowych, cyfrowych oraz wysokiej jakości narzędzi edukacyjnych.

Fot. Andrea Piacquadio/Pexels

Napisz komentarz
Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *