Jak spełnić marzenie o własnym mieszkaniu? - webinarium

Jak spełnić marzenie o własnym mieszkaniu? - webinarium

Wirtualne spotkanie odbywa się w ramach projektu “ŻYCIE W TRAKCIE I PO PANDEMII” stworzonego przez UrbanLab Gdynia i Laboratorium Innowacji Społecznych.

Rozmowa rozpocznie się 17 lutego o godzinie 17:30 na platformie ZOOM. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a link do spotkania został już udostępniony na Facebookowym profilu UrbanLab Gdynia. “Nie odziedziczę i nie stać mnie na kredyt” to rozmowa z architektami Agatą Twardoch oraz Magdaleną Milert dotycząca deficytu finansowego u młodych osób, problemu zakupu nieruchomości i potrzeby rozwiązań systemowych w tym zakresie.

Organizator spotkania

Inicjatywa UrbanLab Gdynia zajmuje się przybliżaniem sposobów zarządzania przestrzenią miejską, wdrażaniem obywatelskich pomysłów urbanistycznych i szkoleniem w zakresie tworzenia innowacyjnych rozwiązań społecznych. Projekt dotyczący życia społecznego po i w tracie pandemii to element kampanii zajmującej się adaptacją do życia po trudach związanych z koronawirusem. W ramach tej inicjatywy powstał także pomysł na “Program Kompetencji Miejskich”, w którym każdy obywatel może zgłosić propozycje zmian w Gdyni i pobliskich gminach.

Fot. Gerd Altmann/Pixabay

Napisz komentarz
Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *