Jak odnieść sukces w branży modowej? O biznesie w branży kreatywnej

Jak odnieść sukces w branży modowej? O biznesie w branży kreatywnej

Chcesz rozpocząć swoją działalność w branży modowej? Weź udział w inspirującym spotkaniu z Maciejem Lebiedowiczem, twórcą słynnej marki “Pan tu nie stał”.

Firma powstała w 2006 roku i w krótkim czasie podbiła polski rynek modowy. Jej koszulki nawiązujące do lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych stały się prawdziwym hitem. Chociaż pomysłodawcy marki Maciek Lebiedowicz i Justyna Burzyńska nie są z zawodu projektantami udało im się stworzyć nową jakość w polskiej modzie. Obecnie poza sprzedażą online firma prowadzi także swoje sklepy stancjonarne w Łodzi, Warszawie, Krakowie oraz we Wrocławiu.

Jak “Pan tu nie stał” podbił Polskę?

W czasie webinarium, które odbędzie się 21 stycznia o godz. 18.00 Maciej Lebiedowicz opowie o tym, co stoi za sukcesem jego marki, jak prowadzić swój biznes, aby wyróżnić się na rynku spośród wielu innych modowych firm. Spotkanie poprowadzi Agata Bisping, producentka licznych wystaw oraz wydarzeń kulturalnych z zakresu designu i architektury. Transmisja spotkania odbędzie się na platformie YouTube. Organizatorem wydarzenia jest Uniwersytet SWPS.

Fot. Andrea Piacquadio/Pexels

Napisz komentarz
Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *