Targi Rzeczy Ładnych już w ten weekend!

Targi Rzeczy Ładnych już w ten weekend!

Unikalne marki, prace najlepszych projektantów i ilustratorów oraz mnóstwo inspiracji. Targi Rzeczy Ładnych to prawdziwa gratka dla miłośników dobrego designu.

Wydarzenie rozpocznie się w formie online w sobotę 27 marca i potrwa aż do 2 kwietnia. W sumie w targach weźmie udział aż 98 wystawców. Przez 7 dni będzie można zapoznać się z wyjątkowymi kolekcjami od najlepszych marek. Z pewnością znajdą coś dla siebie zarówno fani ekologicznych kosmetyków, jak wyjątkowych mebli czy ceramiki. Jak podkreslają organizatorzy targów:

Rzeczywistość za oknami nie nastraja pozytywnie, ale może właśnie dlatego, że tak dużo czasu spędzamy w domach, Targi Rzeczy Ładnych są nam wszystkim potrzebne bardziej, niż kiedykolwiek. Mamy nadzieję, że dzięki wspaniałym polskim projektantom Wasze domy i mieszkania staną się jeszcze fajniejszymi i ładniejszymi miejscami. 

Lista wystawców

Wśród wystawców pojawią się m.in. takie marki jak Yooka, Mash Natural, DOT Manufacure, Natural Born Design, Polno Home, Arent Plates, Fusku ceramika oraz Miwoodo. Nie zabraknie również prac polskich ilustratorek i ilustratorów, m.in. Anny Pągowskiej, Malwiny Hajduk, Pauli Matczak oraz Adama Kosika. Targi będą odbywać się na kanałach social media oraz stronie internetowej organizatora.

Fot. Jonny Caspari/Unsplash

Napisz komentarz
Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *