Oryginalne grafiki na ścianę - jakie wybrać?

Oryginalne grafiki na ścianę - jakie wybrać?

Dekoracje ścienne to najprostszy sposób na odświeżenie wnętrza i urozmaicenie jego wyglądu. Polskie marki i artyści oferują szeroką gamę prawdziwych dzieł sztuki plastycznej.

Odwołania do natury

W dekorowaniu wnętrz czesto wykorzystuje się motywy zaczerpnięte z przyrody, jak rośliny lub zwierzęta. Takie prace można znaleźć, m.in. w ofercie polskiej firmy Decor Mint, tworzącej autorskie grafiki i obrazy dekoracyjne. Znajdą się tam również ciekawe propozycje dla fanów architektury, kosmosu, popkultury i kosmosu.

Humorystyczne grafiki

Coraz większą popularnością cieszą się również grafiki z nutą humoru, które doskonale sprawdzą się w nowoczesnych, eklektycznych wnętrzach.
Tworzeniem tego typu prac zajmuje się m.in. marka Mroux rysowniczkę i ilustratorkę Marię Bulikowską. Firma oferuje plakaty i obrazy ścienne nie tylko w gotowej wersji, ale także udostępnia projekty do samodzielnego wydruku.

Unikalne prace słynnych ilustratorów

Od lat niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się autorskie projekty znanych ilustratorów. Takie prace oferuje m.in. internetowy sklep Wall-being z dziełami polskich artystów. Firma ma w swojej ofercie grafiki ponad 60 rysowników i malarzy. Na stronie można znaleźć projekty między innymi Joanny Wójtowicz, Marka Turkowskiego czy Zuzy Miśko.

Fot. Jonny Caspari/Unsplash

Napisz komentarz

1 komentarz

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *